Szkoła Podstawowa w Rydzewie

Bal karnawałowy w klasach I- III

BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla pierwszaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w piątek,  lutego 2021 roku, kiedy w naszej szkole odbył się BAL KARNAWAŁOWY. Tego dnia  już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salmożna było spotkać, księżniczki, kotytygrysy, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, Kowboja, Scooby Doo ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.